Luźna jazda

Musimy to ujawnić: nie jesteśmy poważnymi ludźmi. Mimo pozorów bycia statecznymi rowerzystkami i rowerzystami: pod kaskami mamy pstro w głowie. Wystarczy spontaniczne hasło, żeby ruszyć rowerami narobić zamieszania i wywołać uśmiech. Na Waszych i naszych twarzach. Relaks, chill i dystans do samych siebie. To lubimy

Elvis Team

To była impreza, jakiej nie pamiętał wcześniej Dom Kultury „Remiza” w Plewiskach. Na ogłoszoną w lipcu 2021 roku „Potupajka pod chmurką” obowiązywały karnawałowe klimaty: przebranie w stylu lat 70-tych. Zebraliśmy się w ekipę Elvis Team i pod wodzą „Króla” wjechaliśmy na taneczny krąg w pełnym umundurowaniu żywcem z kultowego filmu „Hair”. Oczywiście przy dźwiękach przeboju „Bigosu” czyli Bee Gees. Zeskoczyliśmy z rowerów i poszliśmy na całość. Bądźmy nieskromni: tak, rozkręciliśmy tę imprezę. Było głośno, muzycznie i tanecznie.


Trzymamy Rezon

Ta nazwa zobowiązuje. Musimy trzymać Rezon. Centrum sportowe w Plewiskach stało się miejscem, gdzie regularnie pojawiają się podejrzane osobniki na rowerach. Niestety Zakręcone Plewiska nie mają swojego domu, a baza do narad strategicznych jest nad wyraz potrzebna. Dlatego Rezon stał się miejscem spotkań, gdzie można od czasu do czasu spotkać Kubę, Pająka, Sebusha i Łukiego. Systematycznie pojawiają się i inni Zakręceni, poszukujący rozrywek niekoniecznie związanych z rowerem. Trwa nieoficjalna liga darta oraz bilardowa. Kusi nas squash i ściany wspinaczkowe, ale na razie tylko patrzymy z dużym respektem. Ale kto wie, co przyniesie przyszłość?